Armamat Logo

WOJSKOWE I TAKTYCZNE Sprzedaż hurtowa

HURTOWNIA MILITARNA I TAKTYCZNA - armamat.com

to internetowa hurtownia militarna i taktyczna z dużym asortymentem w sercu Europy. Posiadamy tysiące różnych produktów wyposażenia taktycznego oraz akcesoriów do broni. Nasze usługi skierowane są zarówno do hurtowników, jak i klientów końcowych. Nasze magazyny logistyczne odgrywają swoją rolę w spełnianiu indywidualnych zamówień i utrzymywaniu dużej części sprzętu wojskowego w magazynie i dostępnego. Żołnierze i pracownicy organów ścigania, a także entuzjaści outdooru doceniają ogromny asortyment. Pełna obsługa jest najwyższym priorytetem w armamat.com: Wsparcie i pomoc przy specjalnych projektach dotyczących sprzętu wojskowego to nasze mocne strony. Dla wielu hurtowników armamat.com jest niezawodnym partnerem i dystrybutorem znanych marek, takich jak produkty taktyczne Clawgear, Mechanix Wear i Outdoor Research.

Naszą siłą jest również szybka i nieskomplikowana wysyłka. Dostawy w ciągu kilku dni są dla nas oczywistością. Dla armamat jakość jest zarówno roszczeniem, jak i obietnicą. W dziedzinie, w której materiały muszą zawsze działać na 100%, naszą misją jest dostarczanie klientom innowacyjnych produktów tak szybko, jak to możliwe. Nasz zespół jest zaangażowany w zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta i wsparcia. Mamy dedykowany międzynarodowy zespół B2B, który mówi wieloma językami, dzięki czemu możemy zapewnić spersonalizowane wsparcie naszym klientom na całym świecie. Nasz system cenowy jest wysoce konkurencyjny i oferuje atrakcyjne oferty dostosowane specjalnie do naszych klientów hurtowych. Naszym celem jest zapewnienie klientom hurtowym maksymalnej wartości ich inwestycji.

Jak stać się częścią naszej sieci dealerskiej?

Wybrani dealerzy korzystają z atrakcyjnych warunków sprzedaży hurtowej. Aby rozpocząć proces rejestracji w naszej firmie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Opisz szczegółowo swoją działalność biznesową, ponieważ jest to ważne kryterium decyzyjne przy zakładaniu kont. Niekompletne wnioski nie będą rozpatrywane. Konto hurtowe jest możliwe tylko dla handlowców posiadających odpowiednią infrastrukturę (sklep detaliczny lub dobrze zorganizowany sklep internetowy) i zatwierdzonych przez władze lokalne. Wszystkie wnioski są dokładnie sprawdzane przez naszych pracowników. Ze względu na przepisy prawne i operacyjne, niektóre wnioski muszą zostać odrzucone. (We wszystkich przypadkach skontaktuje się z nami pracownik. Aby sprostać wymaganiom, jakie stawiamy naszym produktom, a także wymaganiom, jakie stawiają nam klienci, chcemy, aby autoryzowany handel specjalistyczny był w stanie zapewnić kompetentne doradztwo dla klientów i obsługę posprzedażną na najwyższym poziomie wsparcia technicznego.

zarejestruj się teraz


Zarejestruj się teraz i skorzystaj z naszych specjalnych warunków. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami już teraz naszych pracowników.